mapa strony   |
SmodCMS

Wyznaczanie tras instalacji podziemnych

W związku z dbałością o podnoszenie jakości świadczonych usług informujemy, że dysponujemy nowoczesnym lokalizatorem kabli i rur vLocPro VX200 z generatorem.

 lokalizator tras kablowych

 Jesteśmy w stanie szybko i precyzyjnie wyznaczyć trasy kablowe i rurowe. Nowoczesna cyfrowa obróbka uzyskanego sygnału zapewnia precyzję pomiarów w zakresie określania położenia, głębokości i tożsamości lokalizowanych sieci podziemnych.      

Kilkanaście dostępnych częstotliwości aktywnych dla odbiornika i generatora pozwala na wybranie optymalnych warunków pracy w danych warunkach i dopasowanie sprzętu do indywidualnych potrzeb naszego klienta - doskonale sprawdza się na wszystkich typach sieci telekomunikacyjnych i energetycznych oraz na rurach wodociągowych i gazowych. W zakresie częstotliwości roboczych, system vloc Pro jest kompatybilny z większością dostępnych na rynku systemów lokalizacyjnych.

 Kolorowy wyświetlacz LCD odbiornika w połączeniu w lekkością konstrukcji a jednocześnie jej wytrzymałością mechaniczną (zastosowanie specjalnych materiałów na bazie włókien węglowych) umożliwia długotrwałą pracę w każdych warunkach terenowych i pogodowych. Zastosowanie kombinacji zasilania standardowymi bateriami alkalicznymi wraz z zintegrowanym systemem baterii doładowywalmych sprawia, że do minimum zredukowane zostało ryzyko wystąpienia przerw w pracach lokalizacyjnych spowodowanych brakiem możliwości zasilania sprzętu.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług - tel. 502 541-835

 

                 

Wersja do druku Generuj PDF