mapa strony   |
SmodCMS

Oferta

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług w zakresie:

1. Projektowania, doradztwa, wykonawstwa instalacji elektrycznych.

2. Budowy i administracji sieci komputerowych LAN/WLAN.

Masz w domu/firmie conajmniej 2 komputery? Chcesz je połączyć w taki sposób, aby możliwe było współdzielenie danych lub/i urządzeń np. drukarek? Chcesz rozdzielić Internet na kilka komputerów? Chcesz aby Twoi pracownicy mieli zdalny dostęp do firmowych danych? Masz serwer i nie możesz sobie poradzić z jego konfiguracją? Te i podobne problemy pomoże Ci rozwiązać nasz Dział Teleinforatyki.

3. Sprzedaży i serwisu sprzętu komputerowego oraz oprogramowania.

Chcesz kupić komputer, monitor, drukarkę, a może tusze lub kartę grafiki? Zepsuł się komputer? Zaatakował Cię wirus? Straciłes dane? Dział Sprzedaży i Serwisu doradzi Ci przy zakupach lub w chwilach awarii.

4. Instalacji telewizji przemysłowej CCTV (monitoring).

Chcesz mieć kontrolę nad tym co dzieję się wokół Twojego domu lub w pracy? Chcesz nagrywać obraz/dźwięk gdy zostanie naruszona strefa chroniona? Chcesz założyć monitoring wizyjny w szkole? Skontaktuj się z Działem Teleinformatyki.

5. Instalacji alarmów przewodowych i bezprzewodowych.

Chcesz zabezpieczyć budynek, teren po godzinach pracy? Chcesz spokojnie wypoczywać na wakacjach? Proponujemy alarmy przewodowe lub bezprzewodowa (zwłaszcza gdy zależy na niewielkim bałaganie i nie jest możliwe poprawdzenie przewodów).

6. Instalacji wideo-domofonów.

Mieszkasz w bloku i nie wiesz kto do ciebie wchodzi? Chcesz się zabezpieczyć przed nieproszonymi odwiedzinami? Chcesz za darmo rozmawiać z sąsiadami przez telefon? Proponujemy wideo-domofony tradycyjne oraz cyfrowe. Dział elektroenergetyczny pomoże dobrać odpowiednie rozwiązanie.

7. Instalacji RTV-SAT (wkrótce dostępne!).

Masz antene a w telewizorze "brak sygnału"? Chcesz podłączyć 2 różne satelity? Szukasz fachowców od prostych i rozbudowanych instalacji antenowych w domkach jednorodzinnych, blokach czy hotelach? Skontaktuj się z nami i sprawdź kiedy usługa będzie dostępna do realizacji.

8. Instalacji centralnych odkrzurzaczy.

Denerwuje Cię hałas odkurzacza? Dusi Cię kurz, który wydmuchuje Twój odkurzacz? Nie chcesz ciągnąć za sobą ciężaru? Centralne odkurzacze to idealny pomysł na pozbycie się tych problemów.

9. Wykonawstwa sieci kablowych SN/NN.

10. Pomiarów elektrycznych.

11. Kontroli dostępu.

Co robi Twój stróż w nocy? O której przychodzą i wychodzą Twoi pracownicy z firmy? Nie chcesz aby osoby niepowołane wchodziły do pewnych miejsc? Zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Teleinformatycznym.

12. Utrzymania ruchu, eksploatacja.

13. Tworzenia stron WWW.

Chcesz stworzyć stronę WWW i opublikować ją w internecie? Twoja strona jest już nieaktualna? Dział Teleinformatyki stworzy dla Ciebie odpowiedni projekt!

 

Wersja do druku Generuj PDF